FURNITURE / Sofas / Sofa 5875299

nr 587 5299

SOFA

Karl-Johanstil, lenght: 230, slitage, skador.

Karl-Johanstil, längd: 230

Condition: slitage, skador

100

SEK 1300

Monday June 8 2009
at 18:11:21